Ο ψυχωμένος Αστέρας και ο… ανεκδιήγητος Τζήλος το… πάλεψαν αλλά ο Μπίμπαρς Νάτχο με buzzer beater στο 92o λεπτό του αγώνα, έδωσε μια πολύ μεγάλη νίκη (2-1) στον Ολυμπιακό. Ασύλληπτη γκολάρα Καμαρά, ισοφάρισε ο Τόνσο για τους Αρκάδες.

Ο Ολυμπιακός έκανε τα εύκολα δύσκολα με τον Αστέρα, αλλά ο Μπίμπαρς Νάτχο με… χρυσό γκολ στο 92′ λεπτό του αγώνα, έδωσε μια πολύ μεγάλη νίκη (2-1) στον Ολυμπιακό. Ασύλληπτη γκολάρα Καμαρά, ισοφάρισε ο Τόνσο για τους Αρκάδες.

Ο Ολυμπιακός… φλέρταρε με την ισοπαλία στο Καραϊσκάκη, απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης. Ωστόσο ο Νάτχο ήταν ο άνθρωπος της τελευταίας στιγμής για τους Πειραιώτες σκοράροντας στο 90+2′! Ο Ποντένσε έκανε σέντρα από τα αριστερά, ο Γκερέρο με κεφαλιά πάσα έστρωσε στον Νάτχο και εκείνος με δεξί σουτ έστειλε τη μπάλα στην αριστερή γωνία του Παπαδόπουλου για  το 2-1 υπέρ του Ολυμπιακό!